wtorek, 14 kwietnia 2015

Zaproszenie

Dzień dobry :)

Na początek dodam tylko że nie zmieniam profesji na kartkową , podoba mi się ale to jest fajne raz na jakiś czas :D , w szydełku można więcej improwizować a tu musi być równo bo wszystko widać od razu , więc tym bardziej podziwiam Was kochani że potraficie zrobić kilkanaście jeśli nie więcej  jednakowych  :)
Zaproszenia , zrobiłam dla mojej siostrzenicy z okazji majowej uroczystości.
Myślałam , że wpadłam na fajny pomysł , ale gdzieś mi mignęło w sieci podobne ....
trudno,  te są jakby nie było po mojemu zrobione :).
Pozdrowionka 
M.

9 komentarzy:

 1. Nie marudź, są fajne, proste, ale z wdziękiem. Spokojnie możesz brać się za następne, nawet dołóż coś szydełkowego i będzie ekstra.)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne :) i bardzo po twojemu :) a to że znalazłaś podobne w internecie nie przejmuj się, sama dobrze wiesz że to jest Twój pomysł :). Ja często skacze z radości bo myślę ze udało mi się wymyślić coś oryginalnego no ale wychodzi że nie byłam pierwsza. Dlatego przestałam zaglądać do internetu, wystarczy że ja wiem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Są wspaniałe !!!
  Nie wiem co ty chcesz od nich....

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne zaproszenia :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zaproszenia, bardzo eleganckie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładne zaproszenia. Skromne, do rzeczy, pięknie wykonane. Mnie się podobają jak najbardziej. Myślę, że w kwestii komunijnym zaproszeń trudno mieć absolutnie niepowtarzalny pomysł. W końcu możliwości są dość ograniczone, poprzez normy takiego zaproszenia:) Podobne do jakichś innych z sieci czy nie, dla mnie są bardzo udane i na pewno wszystkim się spodobają.
  Uściski:))

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajne :) tez bym chciała mieć taka zdolną ciocie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa:)